Posturi Disponibile

Vedeți mai jos posturile pentru care se fac angajări.

Beijer Ref România angajează!

Compania Beijer Ref România, cu capital integral suedez, este parte a grupului Beijer Ref AB cu o vechime de peste 150 ani. Beijer Ref AB este una dintre cele mai mari companii de distribuție de echipamente și materiale frigorifice și aer condiționat la nivel mondial.

Pentru depunerea CV-ului vă rugăm trimiteți un email la: resurseumane@beijerref.ro

Beijer Ref România angajează Inginer Vânzări
Photo by Scott Graham

Inginer Vânzări domeniu tehnic (echipamente frigorifice și de climatizare)

Responsabilități:
– Obiectivul principal este de a menține și a extinde portofoliul de clienți pe zona București.
– Activitatea zilnică presupune: vizite la clienți, întocmirea de oferte tehnico-comerciale, obținerea comenzilor și urmărirea finalizării lor, inclusiv urmărirea încasărilor.
Se va asigura o perioadă de training.

Cerințe:
– Absolvent de studii superioare din domeniul tehnic;
– Cunoștințe de utilizare computer (Office: Word, Excel, Power Point, Outlook);
– Limba engleză nivel intermediar;
– Permis de conducere;
Candidatul trebuie să fie o persoană organizată, dinamică, cu inițiativă în sfera sa de competență, un bun negociator, cu abilități de lucru în echipă și excelente abilități de comunicare, dispus să investească în propria sa carieră prin acumularea continuă de cunoștințe.

Beneficii:
– Pachet salarial competitiv;
– Tichete de masă în valoare de 30 lei/zi lucrată;
– Abonament Business de sănătate în rețeaua privată Medlife.

Locație:
București

Vă așteptăm în echipa noastră!